Jako Biuro Rachunkowo – Podatkowe specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze podatkowo – księgowej małych i średnich przedsiębiorstw.
Prowadzimy: księgi handlowe, książki przychodów i rozchodów, kadry, płace, ZUS-y, nadzór księgowy, audyty wewnętrzne oraz reprezentujemy podatnika przed organami skarbowymi. Współpracujemy z firmami usługowymi, handlowymi, produkcyjnymi, działającymi zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym.

Działamy na podstawie certyfikatu Ministra Finansów uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Dysponujemy wysokimi, stale podnoszonymi kwalifikacjami oraz zdobytym podczas pracy- 20-letnim doświadczeniem z różnymi podmiotami gospodarczymi.

Zakres naszych usług dostosowujemy indywidualnie do potrzeb Klienta. Zapewniamy profesjonalizm i precyzję w wykonywanej pracy oraz dyskrecję w prowadzonych sprawach.

Rozpoczynając współpracę z naszym biurem zyskujecie Państwo:

  • profesjonalizm ( nasze 20 letnie doświadczenie i wiedzę),
  • bezpieczeństwo ( przejmujemy całą odpowiedzialność za prowadzenie ksiąg, posiadamy ubezpieczenie OC),
  • oszczędność ( na wynagrodzeniu księgowego czy kadrowca, na świadczeniach chorobowych i urlopowych, na kosztach utrzymania pracownika, na drogich oprogramowaniach, na materiałach biurowych).

Współpraca z naszym biurem ma stanowić zadowolenie i satysfakcję a Klient nasz może wówczas skoncentrować się wyłącznie na idei i strategii działania firmy.